Одяг та взуття для спорту як выбрати

Одяг та взуття для спорту у Києві

У Києві є багато магазинів зі спортивним одягом та взуттям, але в сучасному світі найзручніше купувати товари в онлайн магазинах. Наприклад, у www.marathon.ua/uk/skechers/. Це заощаджує час і дає змогу отримати більший асортимент товарів, які доставляються по всій Україні.

Як вибрати хороше спортивне взуття?

 

Взуття для зайняття спортом ділиться на кілька категорій залежно від сфери застосування:

  1. Туристична взуття. За такого виду відпочинку черевики або кросівки отримують максимальне навантаження. Пов’язано це з тим, що людина тривалий час експлуатує їх у складних умовах. Тому особливу увагу потрібно приділити підошві, яка обов’язково має бути рифленою та зносостійкою.
  2. Кросівки для фітнесу. Таке взуття має бути полегшеним. Виконується вона найчастіше із сітчастих синтетичних матеріалів, які дозволяють нозі дихати та почуватися комфортно. Рідше використовують штучну шкіру, яка хороша тим, що не пропускає вологу.
  1. Футбольні бутси. Підошва із шипами – головний пріоритет цієї пари. Також незамінними залишаються натуральні матеріали. Взуття для професійного спорту повинно мати виняткову якість.
  1. Прогулянкове взуття. У цьому випадку акцент робиться на зручність та практичність. А значить, гарне взуття для прогулянки повинне знімати навантаження з хребта і рівномірно розподіляти його по ногах, щоб людина менше втомлювалася. Сьогодні це дозволяють зробити нові технології виготовлення підошви з ефектом похитування.
  1. Бігові кросівки або шипування. Вибір бігової пари залежить від умов експлуатації. В умовах вулиці взуття має бути шкіряним з жорсткою підошвою, у спортивному комплексі – синтетичним та легким.

Який спортивний одяг є найкомфортнішим?

Одяг та взуття для спорту у Києві

Сьогодні є різні варіації екіпірування для занять спортом. Для кожного виду існує власна уніформа, яка дозволяє комфортно і повноцінно виконувати певні дії. Але є й універсальні варіанти, наприклад спортивні костюми, шорти, футболки. В останні роки особливу популярність набули велосипеди, призначені для їзди на відповідному виді транспорту. Проте, їх широко використовують і інших цілей, т.к. вони є просто подовженими шортами або укороченими легінсами, завдяки чому створюється комфортна довжина виробу.

Вело Дело