Набір «домашнього» кондитера

Набор «домашнего» кондитера

Друзі, вам доводилося коли-небудь бувати в кондитерському цеху, де працюють професіонали своєї справи? Якщо відповідь «так», значить все те різноманіття сучасних інструментів і пристосувань, покликаних полегшити працю майстра, викликало у вас великий інтерес.

Ну, ще б пак, адже з таким арсеналом приготування навіть найскладніших шедеврів може бути підвладне простому новачкові. На жаль, домашню кухню важко перетворити в ресторанну. Але, тим не менш, є предмети, без яких початківцю кондитерові буде ох як несолодко.

Деяким напевно знадобиться планшет, на екран якого можна виводити майстер-класи або відеорецепти. Такий помічник здатний замінити вам десятки книг і сотні журналів. Головне, знайти для нього на кухні зручне місце.

Все необхiдне

Набор «домашнего» кондитера

Почнемо з ємностей, які дозволяють наносити солодкі соуси тонкою цівкою. Ці пляшечки чимось схожі на ті, в яких продають клей, але виготовлені вони з високоякісного харчового пластику. Тому при придбанні звертайте увагу на маркування і склад матеріалу.

Також знадобляться спеціальні харчові фарби в тюбиках. Вони бувають матовими, глянсовими, з вкрапленнями блискіток. З їх допомогою ви можете прикрасити торт оригінальної написом або малюнком. Все це можливо предбати в інтернет-магазині «Золотий трюфель» https://zt.net.ua/. Це один з кращих кондитерських магазинів України, в якому любитель і професіонал знайде всі необхідні компонетни і обладнання.

Кондитерська справа неможливо без приготування карамелі, яка входить не тільки до складу соусів, а й може бути самостійним декором. Спеціальний термометр допоможе вам вирішити цю задачу «за дві секунди». На жаль, такі прилади не завжди є на прилавках супермаркетів побутової техніки. Прислухайтеся до нашої поради — шукайте цей товар в профільних магазинах.

Якщо ви без розуму від всіляких тортів, кексів та маффінів, то силіконові форми просто зобов’язані бути на вашій кухні. Про їх достоїнства можна говорити нескінченно: довговічність, відсутність пригорання, легкість в експлуатації. Причому сучасні виробники пропонують величезне багатство вибору. Сміливо обзаведіться парочкою форм, і ваші домочадці прийдуть в невимовний захват від вишуканої випічки.

Якщо ви всерйоз вирішили опанувати кондитерським майстерністю, тоді не забудьте придбати набір скребків для роботи з пластичними матеріалами, такими як тісто або цукрова мастика. Тільки вибирайте самі якісні. Шкідливі речовини, що виділяються дешевим пластиком, якi можуть потрапити в їжу, нікому не принесуть користі.

Ну і, нарешті, кондитерські мішки з набором насадок. Без них навряд чи вдасться надати торту або тістечку ефектний вигляд. Кількість насадок в наборі може бути найрізноманітнішим. Вибирайте, виходячи з рівня ваших навичок і фінансових можливостей.

Вело Дело